3a97a2272a299ed0

Як самостійно підібрати ксенонову лампочку для фар автомобіля?

Кожен автомобіліст прекрасно знає про те, що автомобільна система освітлення обов’язково повинна бути обладнана якісними та надійними елементами. Саме тому у більшості випадків водії використовують ксенонові лампочки, які в свою чергу мають велику кількість переваг, у порівнянні із іншими приладами. Але для того, щоб газорозрядні продукти повністю справдили ваші сподівання, їх необхідно правильно підібрати. Саме тому у сьогоднішній статі ми з вами поговоримо про правила вибору ксенонового обладнання для автомобілів.

У першу чергу хочеться зазначити, що така оптика значно відрізняється від аналогічних продуктів. А все тому, що має зовсім іншу конструкцію. Таким чином, тут замість вольфрамової нитки використовуються електроди, які створюються електричну дугу під відповідною напругою. Саме для генерації автомобільної напруги необхідно використовувати баласти, без яких ксенон просто не зможе працювати.

На що потрібно звертати увагу, обираючи ксенон для авто?

Як би там не було у першу чергу необхідно розібратися із цоколем лампи, під яким мається на увазі відповідне кріплення. Саме цоколь, який розташований у патроні, здатен підводити до оптики електричний струм. Для ближнього світла багатьох машин використовуються лампочки Н1 або Н7. Для дальнього світла підходять продукти із маркуванням Н1. А ось для противотуманок приходиться встановлювати лампочки НВ3.

Для автомобілів азіатського виробництва, треба купувати інші прилади. Наприклад, для оптики ближнього світла використовується оптика НВ4, яка в свою чергу може похизуватися відмінними показниками. До того ж ціна ксенонової лампи HB4 (9006) не вважається доволі високою. Тому кожен автомобіліст зможе із легкістю її придбати. Для дальнього світла слід використовувати лампи Н3, а ось для ПТФ – Н11.

Тепер можна сміливо переходити до вибору кольорової температура. Насправді тут існує безліч варіантів. Наприклад, показники від 4300 до 5000К свідчать про випромінювання біло-жовтого світла, яке вважається найбільш сприятливим для людського ока. А ось прилади із показником від 6000 до 7000К видають холодний білий світ. Саме тому він частіше за все використовуються виключно для тюнінгу транспортних засобів.

Ну і останнім фактором вважається тип газорозрядної оптики. Вся справа у тому, що тут може використовуватися не лише традиційний ксенон, але й біксенон, який підходить для машин із сумісними фарами. У них за різні режими освітлення відповідає один елемент. А ось ксенонові прилади необхідно встановлювати у машини із розділеною оптикою.

Придбати якісні ксенонові лампи можна на спеціалізованому ресурсі, не виходячи за межі власного будинку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: