3a97a2272a299ed0

Догляд за машиной марки Skoda

Всі автомобілі компанії Шкода вирізняються високою якістю матеріалів та зборки. Лакофарбове покриття кузова якісне, надійне, та забезпечує довгий термін експлуатації без додаткових маніпуляцій. Але яким би якісним не був автомобіль, він потребує регулярного правильного догляду. Автосалон https://www.skoda-kiev.com.ua/ пропонує різні засоби для догляду за авто.

Перш за все поговоримо про догляд за кузовом. По суті, догляд за лакофарбовим покриттям полягає в регулярній мийці кузова і відновленні пошкоджених ділянок лакофарбового покриття. Дозволяється використовувати спеціальні шампуні для миття авто. Краще мити кузов зі шлангу використовуючи м’яку ганчірку. Не слід мити авто під прямими сонячними промінями, тому що при швидкому висиханні лакофарбового покриття на кузові залишаться світлі плями. Також не можна мити кузов в морозну погоду і виїжджати на мороз на автомобілі з мокрим кузовом: при замерзанні води на поверхні фарби можуть утворитися мікротріщини. Не можна витирати пил і бруд з кузова сухою ганчіркою – можна подряпати лакофарбове покриття. Не використовуйте для миття бензин, соду і морську воду, щоб не пошкодити лакофарбове покриття, гумові та пластмасові деталі кузова. Скло краще мити м’якою ганчіркою, змоченою водою з додаванням склоомиваючої рідини.

Не менше уваги слід приділяти догляду за салоном автомобіля. Головне, підтримувати там чистоту. Перш за все треба купити спеціальні автомобільні килими для салону та багажного відділення. Вони не тільки забезпечують чистоту на полу салону, вони також захищають метал кузова від негативного впливу рідини та бруду, що може призвести до появи іржі та навіть корозії. Вони бувають текстильними, гумовими і поліуретановими. Краще придбати не універсальний, а модельний килим, що забезпечить більш надійний захист конкретної моделі. Килими треба регулярно чистити та мити. Для догляду за ними потрібна щітка з м’якою щетиною або губка і миючий засіб. Вимиті килими можна класти в салон тільки повністю сухими.

Регулярного догляду потребують сидіння та дверні панелі. Догляд за ними залежить від матерілу, з якого вони зроблені. Краще використовувати спеціальні засоби та використовувати їх за інструкцією. Також можна придбати спеціальні чохли для сидінь, які дуже прості в догляді. Їх можна просто регулярно знімати и прати.

Передня панель здатна накопичувати пил та бруд, який може навіть бути небезпечним для здоров’я. Догляд за передньою панеллю полягає в протиранні спеціальними серветками або губками. Можна скористатися і мікрофіброю, яка також ефективно очищує пластик.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: