3a97a2272a299ed0

Світлодіоди в фари автомобіля, який цоколь варто вибирати?

Щоб пересування у нічний час та туман на автомобілі було безпечним, та комфортним необхідно обов’язково облаштувати систему освітлення власного транспортного засобу, якісними та надійними приладами.

Якщо колись ближній та дальній світ, а також ПТФ оснащувались виключно традиційними лампами накалу або галогенними приладами, то сьогодні все частіше власники встановлюють світлодіодну оптику на машини. Це окремі елементи, які значно відрізняються від інших продуктів.

Перш за все, слід відзначити, що конструкція таких ламп передбачає наявність великої кількості діодів, які випромінюють яскраве та якісне освітлення. Саме тому забезпечується високий рівень підсвічування дороги.

Якщо порівнювати світло діоди із ксеноном, то перші продукти не потребують використання блоків розпалу, лінз або зовнішніх радіаторів.

Світлодіоди для авто мають велику кількість переваг порівняно із іншими джерелами освітлення.

  1. По-перше, вони мають компактні розміри, що дозволяє встановлювати діодні лампочки у будь-яку оптику.

  2. По-друге, під час роботи дані пристрої використовують мінімальні кількість енергії.

  3. По-третє, вони відрізняються тривалим терміном служби. Саме тому власнику не доведеться постійно змінювати лампочки в машині.

  4. По-четверте, світлодіоди мають стійкість до вібрацій та температурних коливань.

  5. По-п’яте, ці лампочки здатні не тільки забезпечити якісне підсвічування дороги, але й значно покращити зовнішні дані всього транспортного засобу.

На що звертати увагу, обираючи лампочки для автомобіля?

В першу чергу доведеться розібратися із цоколем. Це спеціальний металевий елемент на лампочці, який контактує із електричною системою машини. У кожному окремому транспорті, а також у кожній окремій фарі, передбачений відповідний цоколь. Але існують фари із однаковими цоколем. Саме для них можна використовувати подібні елементи. Наприклад, світлодіодні лампи H27 підходять як до головного освітлення, так і для противотуманих фар. При цьому вони якісно підсвічують дорогу та узбіччя, а також здатні пробивати стіну туману. Також для ПТФ можуть використовуватися елементи із цоколем Н1, Н3, Н4, Н7 та Н11.

Якщо ви прийняли рішення облаштувати систему освітлення авто світлодіодними лампами, тоді із усією відповідальністю віднесіться до їх встановлення.

Для придбання світлодіодних ламп для машини, достатньо відвідати спеціалізований ресурс. Саме там ви зможете знайти велику кількість оптичних приладів від найвідоміших сучасних виробників. Оформити заявку на придбання оптичних елементів із доставкою за вказаною адресою, можна у телефонному режимі та за допомогою онлайн чату.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: