Стильний зовнішній акумулятор – павербанк – АВТОСОЮЗ

Стильний зовнішній акумулятор – павербанк

Компактний і стильний зовнішній акумулятор повербанк для смартфона з принтом завжди готовий надати вашому пристрою сил, незалежно від того, наскільки інтенсивно ви їм користуєтеся. Такий зарядний пристрій, як в каталозы https://stylezone.com.ua/ua/aksessuary/powerbank – це незамінна річ в експлуатації, вона має достатню потужність і пристосована для використання в будь-яких умовах. Це неперевершене і незамінне джерело енергії на той випадок, коли ви і ваш гаджет перебуваєте далеко від розетки.

Ви можете купити цей модний павербанк з малюнком і бути впевнені в тому, що всюди, де б ви не були, ви будете залишатися на зв’язку. Його буде цілком достатньо, щоб 2-3 рази зарядити свій смартфон, а це значить, що акумулятор з модним принтом продовжить життя вашого мобільного пристрою приблизно на цілий тиждень. Про те, який рівень заряду батареї на даний момент повідомить LED-індикатор. Пристрій має вбудований USB кабель завдяки чому дозволяє заряджати пристрої з роз’ємом мікро – USB.

Компактний Goobay Outdoor Power Bank (зарядний пристрій) – це додатковий зовнішній акумулятор на 9000 mAh зі стильним принтом, здатний витримувати будь-які екстремальні умови. Його водонепроникний корпус дозволить вам бути готовим до будь-яких пригод. Також він має функцію ліхтарика.

Вихідна сила струму забезпечить достатню потужність для зарядки вашого гаджета, а індикатор заряду дозволить дізнатися, коли необхідно перезарядити power bank. Додаткові зовнішні акумулятори для планшетів і смартфонів дуже зручні в експлуатації як в міських, так і в польових умовах.

Компактний зовнішній акумулятор для смартфона на 11200 mAh легке і надійне пристрій, за допомогою якого ви зможете зарядити свій гаджет з «нуля» до 5-6 разів. Пристрій зручно носити з собою і зручно використовувати. Залишайтеся на зв’язку із зовнішнім світом де б ви не знаходилися.

Якщо ви вирішили купити зовнішній акумулятор Київ ємністю 20000 mAh – ви купуєте продуктивний резервний зарядний пристрій powerbank для айфонів, смартфонів і інших мобільних пристроїв. Його основне завдання – забезпечити додаткове харчування вашому гаджету в той момент, коли у вас немає доступу до підзарядки від мережі. Має 2 USB виходи для більшої зручного використання, що дозволяє заряджати два пристрої одночасно. Завдяки високій потужності вихідного струму на другому USB роз’ємі, зовнішній девайс пристосований для зарядки планшетів. Пристрій має високу ефективність перетворення енергії, і функцію енергозбереження. Завдяки 4-м світлодіодним індикаторам зарядки, ви зможете переконатися, що у вас достатньо заряду для повноцінної роботи. Переносний, практичний і зручний зовнішній акумулятор для планшета здатний витримати більше 500 циклів перезарядки. Такого типу акумулятори power bank на телефон безпечні, дуже надійні і ідеально підходять для використання в дорозі і під час активного відпочинку. Мають захист від перезарядки, розрядки і короткого замикання.

Стаття підготовлена stylezone.com.ua

Поделиться:
Нет комментариев