Системи відеоспостереження в нічних клубах – АВТОСОЮЗ

Системи відеоспостереження в нічних клубах

Сучасні нічні клуби є специфічними і досить складними для установки системи відеоспостереження. Досить складними об’єктами для охорони, є: дискотеки, бари, нічні ресторани, гральні заклади, паби і т.д. У таких закладах, як правило, приглушене світло, що створює погану видимість для відеокамер. Основні неприємні ситуації для закладу, відбуваються через те що відвідувачі вживають алкогольні напої. І при таких обставинах складніше забезпечити безпеку іншим гостям і персоналу. Друга проблема, яка зустрічається в таких закладах-це крадіжка, сумочок, грошей, телефонів і т.д. Іноді навіть з боку персоналу відбуваються обрахунки і махінації з рахунками або не доливання будь-яких компонентів в коктейль. Деякі відвідувачі це помічають і можуть виникнути скандал.

Хороша репутація закладу дуже важлива. Тому камери відеоспостереження допоможуть вирішити деякі ситуації і залагодити конфлікти. Так само існує така проблема як торгівля наркотиками в приміщенні нічного клубу. Тому при поганому освітленні не завжди служба безпеки може встежити за всіма порушниками. А ще існують розбирання які плавно переходять в бійки. В таких обставинах система відеоспостереження приходить на допомогу. З відеоспостереженням можна набагато швидше і ефективніше розібратися в подібних ситуаціях і запобігати їх виникненню. Якість передачі даних таких відеокамер повинна бути дуже гарною не дивлячись на погане освітлення, світломузику, стробоскопи. Приглушене світло створює приємну атмосферу для гостей. Але це також не сприятливий момент для відеоспостереження. А також потрапляння в об’єктив світломузики.

Для таких закладів повинні підбиратися спеціальні відео-системи. Всі відеокамери об’єднуються в одну систему відеоспостереження і виводяться на монітори, які знаходяться в окремому приміщенні, де і здійснюється спостереження за обстановкою в закладі. Відеокамери можуть використовуватися поворотні і фіксовані і з різними функціями. На вході і виході краще ставити фіксовані камери. Так як всі хто заходить в клуб, повинні бути зафіксовані на камеру так, що б можна було переглянути обличчя відвідувача. Відеоспостереження встановлюється для того що б забезпечити високий рівень безпеки своїм гостям і забезпечити їм приємну атмосферу. А також убезпечити свій персонал і майно закладу. Відеоспостереження-це дуже важлива частина системи безпеки. Тому вона має бути в усіх подібних закладах.

Поделиться:
Нет комментариев